Кафедра Дизайну одягу факультету Дизайну і реклами КНУКіМ спеціалізується на підготовці майбутніх професіоналів в індустрії моди. Єдина в Україні кафедра на якій викладають провідні дизайнери (Олександр Каневський, Марія Костельна, Анна Бухкалова) та проводяться майстер-класи за участю всесвітньовідомих фахівців в галузі моди. Індивідуальний підхід з ексклюзивними авторськими програмами дають можливість створювати дизайн-проекти для концептуальних колекцій дизайнерів одягу, фахівців fashion-ілюстраторів, трендсеттерів, спеціалістів з виготовлення аксесуарів.

Мистецька школа кафедри Дизайну одягу КНУКіМ є інноваційною, кращі дипломні колекції демонструються в Fashion Globus Ukraine, приймають участь у Всеукраїнському конкурсі молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє» та в Українському Тижні Моди UFW у «Нових іменах», перемагають у конкурсах молодих дизайнерів, що надає перспективи створення власного бренду в Україні та поза її межами.

Наші випускники: Лена Романова, Кирило Харитонцев, Наталя Бельська, Анна Старушко, Ірина Піскова, Віталій Ключківський, Ірина Сербіна та ін.